VIDES SERVISS
Eiro kalkulators
LVL
EUR


Amats Vārds Uzvārds Tālrunis E-pasts Skype
Valdes locekle Linda Tijone 639 60613, 26329779 linda@videsserviss.lv
Biroja administratore - personāla inspektore Guna Voitova 639 60613; 29392038 pasts@videsserviss.lv
Lietvedības speciāliste Inese Straujā 63960656, 26476483 inese.strauja@videsserviss.lv
Galvenā grāmatvede Tatjana Šterna 639 60736 tatjana@videsserviss.lv
Juriste Kristīne Rigaste-Čapa 639 60826 jurists@videsserviss.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere 28356509 aiva@videsserviss.lv
Jurista palīgs Iluta Rasa 639 60826 iluta@videsserviss.lv
Apzaļumošanas nodaļas vadītāja Aina Bele 639 60735; 29420542 aina@videsserviss.lv
Atkritumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Dzintars Kļava 639 22713; 29448028 dzintars@videsserviss.lv
Namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs Māris Šulcs 63960825; 25762020 maris@videsserviss.lv
Labiekārtošanas un būvniecības nodaļas vadītājs Raimonds Bitins 29230191 raimonds.bitins@videsserviss.lv
Atkritumu apsaimniekošanas nodaļas Klientu apkalpošanas speciāliste Laura Ripa 639 60737, 26386269 info@videsserviss.lv
Namu pārvaldīšanas nodaļas Klientu apkalpošanas speciāliste Agnese Timinska 639 60657 nami@videsserviss.lv
Namu pārvaldīšanas nodaļas ekonomists, projektu vadītājs Andris Tomkalns 63960827 andris@videsserviss.lv
Namu pārvaldnieks Jānis Skuja 639 60825; 20265600 janis.skuja@videsserviss.lv
Namu pārvaldnieks Edvīns Leitāns 29254443 edvins@videsserviss.lv
Ekonomiste Larisa Vilka 639 60622 larisa@videsserviss.lv
Darba aizsardzības vecākā speciāliste Ruta Priede 27842568 ruta@videsserviss.lv
Transporta dispečere; Kvalitātes vadības speciāliste Inese Dravniece - Feldmane 639 22713; 29392171 inese@videsserviss.lv
Transporta darbnīcas vadītājs Raimonds Bergs 28361459 bergs@videsserviss.lv
Kasiere Inese Jankeviča 639 60734 inese.jankevica@videsserviss.lv
Algu grāmatvede Laura Lasovska 639 60827 laura@videsserviss.lv
Ēku iekšējo komunikāciju speciālists Vasīlijs Golovčanskis 22026750